Zpívánky: Místa v písních ukrytá

Hudební pořad | Zpívánky: Místa v písních ukrytá | 2.3.květen 2018, Zámek a park v Lešné, bez bližší specifikace | #
Hudební pořad je doplněna programem pro školy

Hudební pořad začne za více než týden.

Zámek a park v Lešné
Lešná 1
756 41 Lešná u Valašského Meziříčí

GPS (lat,lon): 49.519689,17.92973

Zámek je otevřen od 9:00 do 16:00 hodin.

Zámecký park je otevřen od 8:00 do 17:00 hodin.

Zajímají Vás další podrobnosti o objektu "Zámek a park v Lešné"? Navštivte stránku s detailním popisem.

V malém zámeckém muzikálu složeném ze známých českých a moravských lidovek i pohádkových písniček rozezpíváme děti formou karaoke show! Zahrajeme vám na mnoho hudebních nástrojů a poznáme známé místa naší krásné země.

Zpívánky jsou hudební vzdělávací pořad muzikálového typu, který zábavnou formou přibližuje život na Valašsku dětem i dospělým. Program si klade za cíl probudit u dětí a mládeže zájem o Valašsko, seznámit je podrobněji s krajinou, přírodou, lidmi, krojem, způsobem života. Hlavní postavou příběhu je ogar Janík, který odchází z rodné vesnice do světa na zkušenou. Putuje po české zemi, navštěvuje česká a moravská města. S kamarádem je odveden na vojnu, oba jsou ranění a vracejí se společně domů, kde na Jeníka čeká jeho milá Hanička. Pořad, který je složený ze známých českých a moravských lidových a pohádkových písní, nabízí možnost blíže seznámit s hudebními nástroji a etnografií a historií.

KDY: 2. a 3. 5. 2018 v 9:00, 10:00 a 11:00 hod.

KDE: zámek Lešná u Valašského Meziříčí

DÉLKA: 50 min

CENA: MŠ 20 Kč, ZŠ 30 Kč , pedagogický doprovod zdarma

Nutná rezervace na: zamek.lesna@muzeumvalassko.cz