Výstava snímků z fotosoutěže Valašsko můj domov

Výstava vlastní | Výstava snímků z fotosoutěže Valašsko můj domov | 8.září18.listopad 2018, Zámek Vsetín, bez bližší specifikace | #

Výstava končí zítra.

V letošním roce proběhl třetí ročník soutěže amatérských fotografů pořádané Muzeem regionu Valašsko. Stejně jako při minulém ročníku se setkala s velkým zájmem veřejnosti. Konkrétně se soutěže se zúčastnilo 41 dospělých fotografů, kteří poslali  202 snímků a 4 dětí, které poslaly 19 snímků.

Odborná porota složená z pracovníků muzea z nich vybrala nejlepších 70 snímků, které budou vystaveny na zámku od 8. 9. do 18. 11. 2018.

Vyhlášení vítězů soutěže proběhne na zámku v rámci vernisáže, která proběhne v pátek 7.9.2018 od 16 hodin.

Kurátor
Mgr. Pavel Mašláň / kurátor-historik
Mgr. Jan Husák / progr. pracovník EVVO, dokumentátor

Kornelie Němečková – vystřihovánky, podmalby, tapiserievýstavaZámek Vsetín14.10. 201820.1. 2019
Výstava / Výstava vsetínské rodačky, výtvarnice Kornelie Němečkové s interaktivitami pro děti.
Kouzlo vystřihováneklektorský programZámek Vsetín16.10. 201820.1. 2019
Lektorský program / Doprovodný program k výstavě výtvarnice a vsetínské rodačky Kornelie Němečkové, autorky známé televizní znělky Zpívánky.
RepublikavýstavaZámek Vsetín28.10. 201817.2. 2019
Výstava / Výstava na zámku Vsetín se věnuje vzniku Československa, jeho symbolům a počátkům první republiky na Vsetínsku.