Výstava snímků z fotosoutěže Valašsko můj domov

Výstava vlastní | Výstava snímků z fotosoutěže Valašsko můj domov | 8.září18.listopad 2018, Zámek Vsetín, bez bližší specifikace | #

Výstava právě probíhá.

V letošním roce proběhl třetí ročník soutěže amatérských fotografů pořádané Muzeem regionu Valašsko. Stejně jako při minulém ročníku se setkala s velkým zájmem veřejnosti. Konkrétně se soutěže se zúčastnilo 41 dospělých fotografů, kteří poslali  202 snímků a 4 dětí, které poslaly 19 snímků.

Odborná porota složená z pracovníků muzea z nich vybrala nejlepších 70 snímků, které budou vystaveny na zámku od 8. 9. do 18. 11. 2018.

Vyhlášení vítězů soutěže proběhne na zámku v rámci vernisáže, která proběhne v pátek 7.9.2018 od 16 hodin.

Kurátor
Mgr. Pavel Mašláň / kurátor-historik
Mgr. Jan Husák / progr. pracovník EVVO, dokumentátor

Svět kostičekvýstavaZámek Vsetín30.6.7.10. 2018
Výstava / Velká výstava představuje kolem 150 exponátů s tématem technika, které jsou sestaveny ze stavebnice Lego.
Z pozůstalosti Petra HapkyvýstavaZámek Vsetín5.7.30.9. 2018
Výstava / Komorní výstava maleb a kreseb Josefa Hapky z daru dědiců po jeho synovi, hudebním skladateli Petru Hapkovi.
Výstava živých hub 2018výstavaZámek Vsetín18.23.9. 2018
Výstava / Rostou nebo nerostou? Přijďte se podívat na tradiční výstavu živých hub!