Tvoříme s Miriam Kocurkovou Rochovou

Akce | Tvoříme s Miriam Kocurkovou Rochovou | 9.květen 2017, Zámek Vsetín, bez bližší specifikace | #

Akce začne za více než týden.

K výstavě obrazů Miriam Kocurkové Rochové Mix media / plastické obrazy připravilo vsetínské muzeum va spolupráci s vystavující autorkou doprovodný komponovaný program, který proběhne ve vsetínském zámku v úterý 9. května od 14 hodin.

Můžete se těšit nejen na komentovanou prohlídku výstavy, kterou bude provázet Miriam Kocurková Rochová, ale také na projekci filmu o její tvorbě, který letos při přípravě autorčiny výstavy natočil muzejní fotograf Milan Ošťádal. Program vyvrcholí výtvarnou dílničkou, v níž si za asistence Miriam vyzkoušíte dekorativní techniku mix media a vytvoříte si vlastní malé umělecké dílko.

Program je určen zejména skupinám seniorů, ale můžou se ho zúčastnit i další zájemci.

Vstupné je 50 Kč, zlevněné 30 Kč.

Mgr. Olga Mehešová / kurátor-historik umění

Lektorské programy pro MŠ, ZŠ a SŠlektorský programZámek Vsetín1.9. 201630.6. 2017
Lektorský program / Stálá nabídka stálých přírodovědných lektorských programů na vsetínském zámku.
Zbrojovka a městovýstavaZámek Vsetín21.3.10.6. 2017
Výstava / Muzeum regionu Valašsko, p. o. připravilo u příležitosti 80. výročí založení Zbrojovky Vsetín zajímavou výstavu, která Vás seznámí s historií továrny a připomene její význam pro rozvoj města.