Lektorské programy pro školy 2017/2018

Lektorský program | Lektorské programy pro školy 2017/2018 | 1.září 201730.červen 2018, Zámek Kinských, Valašské Meziříčí, bez bližší specifikace | #
Lektorský program je doplněna programem pro školy  /  Enviromentální střediska Modrásek

Lektorský program právě probíhá.

Muzeum ve Valašském Meziříčí nabízí pro školy níže uvedené lektorské programy, které mohou posloužit jako zajímavé doplnění výuky. V případě zájmu nás kontaktujte na tel: 734 236 279

Lektorské programy:

OSTATNÍ NABÍDKA PRO ŠKOLY A MIMOŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ
Pro zájemce z řad mimoškolního a zájmového vzdělávání, příměstských táborů atd. nabízíme možnost vytvoření individuálního programu vycházejícího z naší celoroční nabídky dle Vašich požadavků.

Pro Vaše žáky rádi připravíme odbornou tematickou přednášku z oblasti přírodních i společenských věd dle Vašich konkrétních přání a požadavků.

Žijí s námivýstavaZámek Kinských, Val. Meziříčí5.10. 20177.1. 2018
Výstava / O zvířatech žijících s námi doma. O těch, o kterých víme i o těch, které jen tušíme.
Mezinárodní den archeologie – Od pračlověka k archeologoviakceZámek Kinských, Val. Meziříčí17.20.10. 2017
Akce / Přijďte si vyzkoušet štípání kamenných nástrojů, seznámit se s hrnčířskou dílnou, zpracováním mědi a archeologickým výzkumem.
Co nového v archeologii na Valašsku?přednáškaZámek Kinských, Val. Meziříčí19.10. 2017
Přednáška / Odborná přednáška a setkání zájemců o archeologii