Lektorské programy pro školy 2017/2018

Lektorský program | Lektorské programy pro školy 2017/2018 | 1.září 201730.červen 2018, Zámek Kinských, Valašské Meziříčí, bez bližší specifikace | #
Lektorský program je doplněna programem pro školy  /  Enviromentální střediska Modrásek

Lektorský program právě probíhá.

Muzeum ve Valašském Meziříčí nabízí pro školy níže uvedené lektorské programy, které mohou posloužit jako zajímavé doplnění výuky. V případě zájmu nás kontaktujte na tel: 734 236 279

Lektorské programy:

OSTATNÍ NABÍDKA PRO ŠKOLY A MIMOŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ
Pro zájemce z řad mimoškolního a zájmového vzdělávání, příměstských táborů atd. nabízíme možnost vytvoření individuálního programu vycházejícího z naší celoroční nabídky dle Vašich požadavků.

Pro Vaše žáky rádi připravíme odbornou tematickou přednášku z oblasti přírodních i společenských věd dle Vašich konkrétních přání a požadavků.

Svět kostičekvýstavaZámek Kinských, Val. Meziříčí26.1.29.4. 2018
Výstava / Výstava mapující část továrních setů firmy LEGO i vlastní tvorbu autora výstavy Ing. Petra Šimra.
Ptáci a krajinaProgram pro školyZámek Kinských, Val. Meziříčí1.30.4. 2018
Program pro školy / Přijďte se dozvětět o životě ptáků v různých biotopech a jak se jim dokázali přizpůsobit!
Cihla, hlína, keramikavýstavaZámek Kinských, Val. Meziříčí17.4.17.6. 2018
Výstava / Poučná i hravá výstava věnovaná cihle jako stavebnímu materiálu a 180. výročí založení hrachovecké cihelny.