Lektorské programy pro školy

Lektorský program | Lektorské programy pro školy | 1.září 201630.červen 2017, Zámek Kinských, Valašské Meziříčí, bez bližší specifikace | #
Lektorský program je doplněna programem pro školy  /  Enviromentální střediska Modrásek

Lektorský program právě probíhá.

Muzeum ve Valašském Meziříčí nabízí pro školy níže uvedené lektorské programy, které mohou posloužit jako zajímavé doplnění výuky. V případě zájmu nás kontaktujte na tel: 734 236 279

Lektorské programy:

OSTATNÍ NABÍDKA PRO ŠKOLY A MIMOŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ
Pro zájemce z řad mimoškolního a zájmového vzdělávání, příměstských táborů atd. nabízíme možnost vytvoření individuálního programu vycházejícího z naší celoroční nabídky dle Vašich požadavků.

Pro Vaše žáky rádi připravíme odbornou tematickou přednášku z oblasti přírodních i společenských věd dle Vašich konkrétních přání a požadavků.

Výtvarná soutěž Nakresli rally!soutěžZámek Kinských, Val. Meziříčí15.11. 20162.7. 2017
Soutěž / Výtvarná soutěž na téma Nakresli rally!
Háčkované dějinyvýstavaZámek Kinských, Val. Meziříčí19.1.7.5. 2017
Výstava / Dějinami významných okamžiků naší historie nás provedou háčkované figurky známých historických osobností.
Stromy jako domyvýstavaZámek Kinských, Val. Meziříčí28.3.2.7. 2017
Výstava / Interaktivní výstava s přírodovědnou tematikou nabídne ukázky přirozeného prostředí, ve kterém žijí někteří savci, obojživelníci, hmyz i houby.
Výstava Den Země – 22. dubenvýstavaZámek Kinských, Val. Meziříčí4.30.4. 2017
Výstava / Malá výstavka věnovaná Dni Země.