Podzimní prázdniny v muzeu 2018

Program pro rodiny s dětmi | Podzimní prázdniny v muzeu 2018 | 30.říjen 2018, Zámek Vsetín, Výstavní sály v přízemí | #

Program pro rodiny s dětmi začne za více než týden.

Už víte, jak s dětmi strávíte poslední den podzimních prázdnin? Přijďte k nám s celou rodinou přivítat barevný podzim! Připraven je program zaměřený jak na tvoření z darů přírody, tak na vystřihovánky inspirované interaktivní výstavou Kornelie Němečkové.

Těšit se můžete na výtvarné variace podzimních motivů pro malé i velké návštěvníky. Vyrobte si věnec z přírodních listů nebo tvarů, které si sami vystřihnete. Dle své fantazie si věnce dozdobíte. K dispozici budou různé plody keřů a stromů. Fantazii se meze nekladou.

Další variantou tvoření bude vystřihování barevných obrázků, které vtáhne návštěvníka do poetického světa vsetínské rodačky Kornelie Němečkové, výtvarnice vystřihované grafiky a autorky známé televizní znělky Zpívánky. To vše opět v podzimních motivech. Součástí programu bude i návštěva výše uvedené výstavy.

Akce se uskuteční v úterý 30. října 2018 ve vsetínském zámku. Přijít můžete kdykoliv mezi 9:00 a 13:00 hod.

Vstupné: dospělí 50 Kč, děti od 3 let 30 Kć.

Mgr. Linda Hrnčiříková / programový pracovník, dokumentátor
Mgr. Zuzana Dorociaková / programový pracovník, dokumentátor

Výstava snímků z fotosoutěže Valašsko můj domovvýstavaZámek Vsetín8.9.18.11. 2018
Výstava / V letošním roce proběhl třetí ročník soutěže amatérských fotografů pořádané Muzeem regionu Valašsko.
Kornelie Němečková – vystřihovánky, podmalby, tapiserievýstavaZámek Vsetín14.10. 201820.1. 2019
Výstava / Výstava vsetínské rodačky, výtvarnice Kornelie Němečkové s interaktivitami pro děti.
Kouzlo vystřihováneklektorský programZámek Vsetín16.10. 201820.1. 2019
Lektorský program / Doprovodný program k výstavě výtvarnice a vsetínské rodačky Kornelie Němečkové, autorky známé televizní znělky Zpívánky.