Mezinárodní den archeologie – Od pračlověka k archeologovi (Vsetín)

Akce | Mezinárodní den archeologie – Od pračlověka k archeologovi (Vsetín) | 24.25.říjen 2017, Zámek Vsetín, bez bližší specifikace | #
Akce je doplněna programem pro školy

Akce začne za týden.

Přijďte si vyzkoušet v rámci Mezinárodního dne archeologie štípání kamenných nástrojů, seznámit se s hrnčířskou dílnou, zpracováním mědi a archeologickým výzkumem. Těšit se můžete na vyzkoušení nových předmětů pořízených z projektu Ministerstva kultury ČR, k dispozici budou rádelka na zdobení keramiky i masivní pravěké sekery. Připravené bude také velké pískoviště, kde si budete moci vyzkoušet archeologický výzkum se vším, co k němu patří.

Akce pro školní kolektivy po předchozím objednání.

Vstupné pro školní kolektivy: ZŠ, SŠ 30 Kč, MŠ 20 Kč.

Mgr. Samuel Španihel / archeolog

Lektorské programy pro školy (zámek Vsetín)lektorský programZámek Vsetín1.9. 201730.6. 2018
Lektorský program / Aktuální nabídka lektorských programů na zámku Vsetín platná od 1. 9. 2017 do 30. 6. 2018.
Jaré aj ozimé…výstavaZámek Vsetín1.10.26.11. 2017
Výstava / Výstava obrazů Ludmily Vaškové a keramiky Ludmily a Břetislava Vaškových.