Slavnostní vyhodnocení výtvarné soutěže Nakresli rally!

Akce | Slavnostní vyhodnocení výtvarné soutěže Nakresli rally! | 20.březen 2017 v 15.00, Zámek Kinských, Valašské Meziříčí, bez bližší specifikace | #
Akce je doplněna programem pro školy

Valašská rally, to je hit!

Pojďme ji nakreslit

a pak jí zafandit!

Společnost JTRT pro s.r.o. ve spolupráci se Základní školou Vsetín-Sychrov 97, za podpory společnosti Svarmetal Skotnice a Muzea regionu Valašsko, p. o. vyhlásilo u příležitosti konání 36. ročníku Valašské rally 2017, která se uskuteční ve dnech 24.–25. března 2017 v okolí Valašského Meziříčí a Kopřivnice, výtvarnou soutěž na téma Nakresli rally. .

Snahou organizátorů výtvarné soutěže je seznámit veřejnost s výtvarnou představou dětí a mládeže vsetínského, novojičínského regionu, ale i dalších oblastí České republice o Valašské rally, o rychlých autech a jejich posádkách či krajině, kterou soutěžní vozidla projíždějí. A také pocity Valašská rally, jež u nejmladší generace vyvolává, nebo o fair play v motoristickém sportu. To všechno ztvárněno klasickou či netradiční a zajímavou výtvarnou technikou.

Uzávěrka soutěže proběhla 27. 2. 2017. Odborná porota vyhodnotila nejlepší díla v kategoriích mateřské školy, základní školy, střední školy a kolektivní práce. Porota zasedá ve složení – předsedkyně poroty PhDr. Jaroslava Ševčíková (Základní škola Vsetín-Sychrov 97), členové poroty – Mgr. Miriam Kamelandrová (JTRT pro s.r.o) a Mgr. Jan Husák (Muzeum regionu Valašsko, p. o.).

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání hodnotných cen proběhne v pondělí 20. 3. 2017 v 15:00 hodin v zámku Kinských ve Valašském Meziříčí.

Vybraná výtvarná díla budou vystavena od 20. 3. do 2. 7. 2017 v zámku Kinských ve Valašském Meziříčí.

Koordinátor
Mgr. Bohdana Šimčíková / programový pracovník, dokumentátor


Zaujala Vás tato akce? Zkuste si prohlédnout i další výstavy, přednášky či akce, které svým charakterem či osobou souvisí s událostí "Slavnostní vyhodnocení výtvarné soutěže Nakresli rally!".

Starší události podobného charakteru

V archivu se žádná podobná událost nenachází.

Další výstavy, akce a přednášky od souvisejících osob

Mgr. Bohdana Šimčíková
Dortová slavnost 2017akceZámek Kinských, Val. Meziříčí30.5.2.6. 2017
Akce / Oslavte s námi Den dětí!
Čus vydrus!výstavaZámek Kinských, Val. Meziříčí16.5.24.9. 2017
Výstava / Výstava formou vtipného komiksu představuje život vyder a některých dalších obyvatel našich vod.
Kdo má domy mezi stromy?soutěžZámek Kinských, Val. Meziříčí9.12.5. 2017
Soutěž / Přírodovědná soutěž určená pro školní kolektivy
Den Země 2017akceAkce v terénu 20.4. 2017
Akce / Přijďte s námi oslavit Den Země!
Výstava Den Země – 22. dubenvýstavaZámek Kinských, Val. Meziříčí4.30.4. 2017
Výstava / Malá výstavka věnovaná Dni Země.
Stromy jako domyvýstavaZámek Kinských, Val. Meziříčí28.3.2.7. 2017
Výstava / Interaktivní výstava s přírodovědnou tematikou nabídne ukázky přirozeného prostředí, ve kterém žijí někteří savci, obojživelníci, hmyz i houby.