Podzimní prázdniny v muzeu 2017

Akce | Podzimní prázdniny v muzeu 2017 | 26.27.říjen 2017, Zámek Kinských, Valašské Meziříčí, bez bližší specifikace | #
Akce je doplněna programem pro školy  /  Enviromentální střediska Modrásek

Přijďte si užít podzimní prázdniny do muzea! Čeká Vás pestrý program plný zajímavostí, her a zábavy. Od 26. do 27. října 2017 jsme pro Vás připravili aktivity vždy na každý den od 9:00 do 16:00 hodin.

Těšit se můžete na tvoření různých podzimních dekorací: ve čtvrtek 26. 10. 2017 si vyrobíme originální aranže podle vlastního vkusu a v pátek 27. 10. 2017 se pustíme do výroby pestrobarevných podzimních svítilen.

Na programu nebude chybět ani tvoření, kde hojně využijeme všemožných darů podzimu. Připraveny budou také didaktické hry nebo povídání o podzimu, jeho krásách a svátcích, které v tomto období slavíme.

Každý účastník akce je též srdečně zván k návštěvě výstavy s názvem Krajináři Valašska, která je v ceně vstupenky. K vidění budou mistrovská díla zachycující nejmalebnější zákoutí valašské krajiny. Těšit se můžete na díla takových velikánů krajinomalby jako byli například A. Mervart, B. Jaroněk, J. Hapka, A. Schneiderka, A. Strnadel a další.

Neváhejte a přijďte k nám na zámek strávit báječné podzimní chvíle. Těšíme se na Vás!

Koordinátor
Mgr. Tereza Kašparová / programový pracovník, dokumentátor


Zaujala Vás tato akce? Zkuste si prohlédnout i další výstavy, přednášky či akce, které svým charakterem či osobou souvisí s událostí "Podzimní prázdniny v muzeu 2017".

Starší události podobného charakteru

V archivu se žádná podobná událost nenachází.

Další výstavy, akce a přednášky od souvisejících osob

Mgr. Tereza Kašparová
Rozpustilý masopust 2018Program pro školyZámek Kinských, Val. Meziříčí13.16.2. 2018
Program pro školy / Přijďte se do muzea seznámit s masopustními zvyky a tradicemi! Akce určená pro školy.
Adventní čas 2017akceZámek Kinských, Val. Meziříčí12.22.12. 2017
Akce / Přijďte do zámku Kinských nasát pravou atmosféru Vánoc, poznat jejich smysl a něco hezkého si vytvořit.