Karpatská setkání

Výstava převzatá | Karpatská setkání | 17.červenec16.září 2018, Zámek Kinských, Valašské Meziříčí, bez bližší specifikace | #

Výstava fotografií chráněných druhů rostlin a živočichů, které při toulkách beskydskou krajinou zachytil svým objektivem Jiří Procházka.

Tento amatérský fotograf je zoologem a kurátorem sbírek Moravského zemského muzea v Brně, členem pralesního výzkumného týmu Modrá kočka (VÚKOZ, pralesy.cz) a odborným pracovníkem Ústavu botaniky a zoologie Masarykovy univerzity v Brně. Je místopředsedou ZČHB Kolovrátek a členem stráže přírody v CHKO Beskydy. Pro širokou veřejnost od roku 2006 organizuje zážitkové programy, které jsou zaměřené na výuku tradičních řemesel.

Kurátor
Mgr. Květa Zemanová / programový pracovník, dokumentátor


Zaujala Vás tato výstava? Zkuste si prohlédnout i další výstavy, přednášky či akce, které svým charakterem či osobou souvisí s událostí "Karpatská setkání".

Starší události podobného charakteru

V archivu se žádná podobná událost nenachází.

Další výstavy, akce a přednášky od souvisejících osob

Mgr. Květa Zemanová
Netopýří noc - VsetínpřednáškaZámek Vsetín12.9. 2018
Přednáška / Povídání o životě a ochraně netopýrů s ukázkou živých exemplářů. Po přednášce odchyt netopýrů v zámeckém parku.
Babí létoakceZámek Kinských, Val. Meziříčí12.16.9. 2018
Akce / 13. ročník folklérního festivalu, který vyvrcholí večerním galaprogramem.
Netopýří noc - Valašské MeziříčípřednáškaZámek Kinských, Val. Meziříčí6.9. 2018
Přednáška / Povídání o životě a ochraně netopýrů s ukázkou živých exemplářů. Po přednášce odchyt netopýrů v zámeckém parku.
O medvědech s Václavem ChaloupkempřednáškaZámek Kinských, Val. Meziříčí18.6. 2018
Přednáška / Povídání s režisérem a scénáristou Václavem Chaloupkem, z jehož dílny pochází televizní serály Méďové, Vydrýsek, Tuláček a další.
Valašský Boyardlektorský programZámek Kinských, Val. Meziříčí23.27.4. 2018
Lektorský program / Můj milý žáčku! Lákají tě nesnadné výzvy a troufáš si na zapeklité úkoly? Nepromarni nadcházející příležitost a přijď prověřit své přírodovědné znalosti. Valašské boyardy možná čekají právě na tebe! Tvůj otec Fouras
Řemeslné dopoledne - Velikonoce 2018Program pro školyZámek Kinských, Val. Meziříčí19.23.3. 2018
Program pro školy / Přijďte si užít tvořivé velikonoční dílny do muzea!