Dvojkoncert Jan Hlucháň a Zdendalele Band

Koncert | Dvojkoncert Jan Hlucháň a Zdendalele Band | 21.duben 2018 v 17.00, Zámek a park v Lešné, bez bližší specifikace | #

JAN HLUCHÁŇ s doprovodem (acoustic-folk) - Valašské Meziříčí Pohodář, folkař, vytváří hudbu plnou emocí, specifickou tím, že má duši a příběh. Přijďte se potěšit a zároveň pobavit chytlavými písněmi při jeho vystoupení.

ZDENDALELE BAND (acoustic-punk-folk) - Kopřivnice/Štramberk Veselé duo ve složení dvou zpěvů, ukulele, djembe a cajonu zosobňuje čistou radost z hudby a ve svých textech vtipně glosuje běžné zážitky každodenního života.

Koncert se koná uvnitř zámku za každého počasí

Cena: 50 Kč

Předprodej vstupenek: tel. 734 420 009 nebo na zamek.lesna@muzeumvalassko.czZaujala Vás tato koncert? Zkuste si prohlédnout i další výstavy, přednášky či akce, které svým charakterem či osobou souvisí s událostí "Dvojkoncert Jan Hlucháň a Zdendalele Band".

Starší události podobného charakteru

Zpívánky: Místa v písních ukrytáHudební pořadZámek Vsetín24.26.4. 2018
Hudební pořad / Honza jde do světa a na cestách ho potká mnoho dobrodružství! V malém zámeckém muzikálu opět rozezpíváme děti! Program je složený ze známých českých a moravských lidovek a pohádkových písniček formou karaoke show.
Hudební festival v parkukoncertZámek a park v Lešné30.8. 2014
Koncert / předprodej
Barevný svět výstavaZámek Vsetín1.11. 201714.1. 2018
Výstava / Barvy jsou všude kolem nás. Okouzlující jsou pestrá křídla motýla, okvětní lístky květu i sedm barev duhy. Barvy využívají umělci i reklamní agentury. Barvy upoutávají naši pozornost, sdělují poselství, dokáží oklamat, ale i správně naladit. A nikdy nás nepřestanou fascinovat!
Cestovatelské jarní prázdninyakceZámek Vsetín14.17.2. 2017
Akce / Jarní prázdniny na zámku se letos budou nést v duchu cestování, her a tvoření.
Festival v parku 2015koncertZámek a park v Lešné5.9. 2015
Koncert / multižánrová přehlídka kapel
Vánoční koledováníakceZámek a park v Lešné18.12. 2016
Akce / vánoční pásmo písní

Další výstavy, akce a přednášky od souvisejících osob

V archivu ani v seznamu aktuálních akcí se žádná událost v souvislosti s uvedenými osobami nenachází.